Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77

White-Westinghouse Frigidaire Gibson ve Kelvinator Buzdolabı Servisi Tamiri ve Bakımı

Sayın müşterimiz;

flash servis 27 yıldır,frigidaire yetkili servisi,white-westinghouse yetkili servisi,gibson yetkili servisi olarak hizmetinizdedir.

Yetkili servis olarak,sizlere bazı uyarılarda bulunmak isteriz.

Frigidaire white-westinghouse,Gibson ve kelvinator, buzdolabınızı,bu tür cihazlar hakkında bilgisi ve yetkisi olmayan kişi ve kurumlara tamir ettirmeyiniz.Bu tür kişi ve kurumlar onarmaya çalıştıkları cihazlarınızda denemeler yaparak buzdolabınıza tamiri mümkün olmayan zararlar vermektedirler.

Firmamız;Frigidaire,white-westinghouse,gibson ve kelvinator markalarında Türkiye`de ki en eski ve deneyimli firmalardan biridir.Konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenlerimizle 27 yıldır hizmetinizdeyiz.

Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator marka cihazlarınızla ilgili basit sorunlarınızı web sitemizi ziyaret ederek giderebilirsiniz.

Özellikle İnternet sitelerindeki 444 ile başlayan,Frigidaire,white-westinghouse Yetkisiz ve Korsan Servislere Özellikle Dikkat Ediniz...

Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator marka buzdolanızda bir sorun olduğunda 0216 572 44 77 müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabirsiniz.