Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77

FRIGIDAIRE VE WHITE-WESTINGHOUSE ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Sayın müşterimiz; internet sitelerindeki frigidaire white-westinghouse yetkisiz ve korsan servislere DİKKAT EDİNİZ.

444 .. .. telefon numarası ile başlayan ilanlarda ve web sitelerinde,Yetkisiz ve korsan servisler tarafından sizleri kandırmaya yönelik ilanlar verilmektedir.

Şöyleki;Yetkisiz ve Korsan servisler, frigidaire white-westinghouse markalarına ilçe ve semt isimleri veya yetkili olmadıkları halde yetkili ibaresini ekleyerek ilanlar vermektedirler.

Bu tür servislerin iletişim bölümlerinde adresleri dahi YOKTUR.Böyle web sitelerine ve ilanlara kesinlikle İTİBAR ETMEYİNİZ.İrtibata geçtiğiniz servislere frigidaire yetkili servisi ve white-westinghouse yetkili servisi olup olmadığını MUTLAKA SORUNUZ.

Firmamız,25 yıldır frigidaire ve white-westinghouse YETKİLİ SERVİSİDİR.

Bilndiği gibi Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator ABD`de üretilen kaliteli ve değerli cihazlardır.Bu tür cihazların montajını,bakım ve onarımlarını mutlaka Frigidaire ve white-westinghouse yetkili servisine yaptırınız.

Zira son zamanlarda yetkili servis gibi davranıp fakat Frigidaire ve white-westinghouse yetkili servisi olmayan şahıs ve kurumların,siz değerli müşterilerimizi üzdüğü,sorunlar yaşattıkları ve çeşitli problemlere sebep oldukları görülmüştür.Bu gibi şahıs ve kurumlar,cihazlarınıza yüksek ücretlerle takmış oldukları orjinal olmayan yedek parçalarla,cihazlarınıza tamiri mümkün olmayan zararlar vermektedirler.

Böyle üzücü ve hoş olmayan durumlara meydan vermemek için 0216 572 44 77 frigidaire,white-westinghouse müşteri hizmetleri olan SERVİSİMİZİ ARAYINIZ.

Cihazlarınızda değiştirilen parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.Buzdolabı ve klima komprsör değşimlerinde 2 yıllık GARANTİ uygulanmaktadır.Basit sorunlarınızı internet sitemizi ziyaret ederek giderebilirsiniz.

Başta Anadolu yakası olmak üzere İstanbul`un tüm ilçe semtlerine servis hizmetimiz vardır.