Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77

Firmamız; Frigidaire,white-westinghouse,Titan çöp öğütücü yetkili yetkili servisi ve yetkili satıcısıdır.Frigidaire,white-westinghouse ve Titan marka çöp öğütücüsünün bütün yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Frigidaire,White-westinghouse veya Titan Çöp öğütme cihazı kullansığınızda mutfağınızın havasının birden değiştiğini hissedeceksiniz. Çevrenizde ne bir yiyecek artığı nede bunlardan kaynaklanan pis koku ve haşarat bulunacak . Sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamanın ayrıcalığına sahip olacaksınız .Frigidaire,white-westinghouse yada Titan marka çöp öğütücünüz doğru kullanıldığı takdirde yıllarca size bu ayrıcalıkları yaşatacaktır.Çöp torbası,çöp kovası ve haşere ilaçları harcamalarını minimuma indirecektir.

 Frigidaire,white-westinghouse,Titan çöp öğütücüsü Hakkında bilgi:

Çöp öğütücü nedir?   Ev veya iş yerlerimizin mutfaklarında  yemek öncesi veya sonrası oluşabilecek gıda (organik) artıklarımızı öğütüp yok eden bir cihazdır.Frigidaire,White-westinghouse,Titan çöp öğütücü,başta ABD olmak üzere bir çok AB ülkesinde de kullanılmaktadır.çöp sorununa kesin ve köklü çözüm getirmiş olan çöp öğütücüler, ülkemizde yaklaşık   35 yıldır kullanılmaktadır.Gelişen teknoloji ile beraber çöp öğütücülerde bir çok yeniliklere sahip olmuştur.Frigidaire,white-westinghouse ve Titan çöp öğütücülere daha az elektrik ve su sarfiyatı,daha sessiz sistem vb.gibi özellikler eklenmiştir.Artık mutfaklarımızın olmazsa olmazları arasına giren çöp öğütme cihazları,bir çok teknik şartnamenin vazgeçilmez ankastreleri olmuştur.Her mutfağın çöp yoğunluğu aynı olmadığı gibi ,çöp öğütme cihazları da model olarak değişiklikler içermektedir.

 

Frigidaire,White-westinghouse,Titan Çöp öğütücüler neleri öğütür? yemek öncesi çıkabilecek gıda artıkları,et balık ızgara kemikleri,narenciye kabukları,zeytin çekirdekleri,yumurta kabukları, un ve unlu mamüller, çürümüş koku yapabilecek tüm organik artıklarını rahatlıkla öğütür.