Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77

Sayın müşterimiz;

Buzdolabı üretiminde Teknoloji,tasarım ve kaliteyi ürünlerinde buluşturan white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator markası, her geçen gün yeni ürettiği buzdolabı ve soğutucular ile kurulduğu ilk günden beri sektöre damgasını vurmuştur. Her gün yeni çıkan beyaz eşya modelleri, teknolojiyi daha iyi kullanarak daha dayanıklı ve daha fazla özelliğe sahip modellerle piyasaya çıkıyor.

Özellikle buzdolabı konusunda kullanıcıların ilk beklentisi uzun yıllar sıkıntısız kullanmaktır.white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator bunu göz önünde bulundurarak her ayrıntıyı düşünüp, uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler yapmaya özen göstermektedir. Ancak her marka buzdolabında olduğu gibi white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator marka buzdolabı ve soğutucularda da arızalar olmaktadır.

Genel olarak her buzdolabında, yıllar içerisinde kullanıcı hatası veya parça bozulması sebebiyle bazı arızalar gerçekleşmektedir. Uzun ömürlü kullanım isteyen kullanıcılar, her cihazda olduğu gibi gerekli temizlik ve bakımları yapmalıdır.White westinghouse ve Frigidaire Yetkili servislere başvurulan sorunlar genelde ortaktır.White westinghose,Frigidaire,Gibson ve Kelvianator buzdolabı arızalarını genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Termostat ayarları konusunda kullanıcı sıkıntı yaşayabilir.Termostat ayarlarının düzgün olmaması white westinghouse,frigidaire ve gibson buzdolabında fazla soğutma veya yetersiz soğutmaya neden olabilir.Bu tür bir sorunda,Yetkili servisten telefonla bilgi almak yeterli olmaktadır.

-          Kompresör bozulabilir. Termostat ayarları düzgün yapılmayan buzdolabında kompresör zaman içerisinde bozulabilir. Bu sebeple montaj sırasında teknik ekipten mutlaka bilgi alınız.

-          Buzdolabından ses geliyor olabilir.(ayak ayarları normalse,vibrasyon sesi olabilir)

-          Buzdolabı su sızdırıyor olabilir.

-          Kapı lastikleri bozulmuş, kapıları kapanmıyor olabilir.

-          No frost özellikli bir buzdolabında defrost işlemi olmazsa buz birikebilir.

ÖNEMLİ NOT:

Yukarıda yazan bilgiler genel bilgilerdir.Tüketici olarak,white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator buzdolabı veya soğutucunuzu kendiniz tamir etmeye çalışmayınız.Mutlaka, 0216 572 44 77 ve 0532 500 95 54 white-westinghouse,frigidaire müşteri hizmetleri numaralarımızı arayınız.