Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77

BİZ KİMİZ ?

Biz;Flash Servis day.tük.mal.san.tic.ltd.şti`yiz.1995 yılından beri Frigidaire ve white-westinghouse beyaz eşya ve klima yetkli servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız;,Frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator beyaz eşya ve klima yetkili servis hizmetine 01.01.1995 yılında başlamıştır.Firmamız;Frigidaire ve white-westinghouse yetkili servisi olarak konusunda Türkiye`de ve bulunduğumuz şehir İstanbul`un önde gelen yetkili servislerinden biridir.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kendine dürüstlüğü ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.Firmamız 10.03.1998 tarihinden itibaren T.S.E kriterlerine uygun olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Frigidaire white-westinghouse,gibson,kelvinator markaları yetkili servis hizmeti verdiğimiz,saygın firmalar arasındadır.Flash Servis,frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator markalarına genel bir servis hizmeti vermektedir.Yani frigidaire,white-westinghouse,gibson ve kelvinator markalarının bütün ürünlerine tamir,bakım ve montaj hizmeti vermektedir.

Firmamız;29 yıldır,siz değerli Frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator kullanıcılarının teveccühü sayesinde hizmetine,sizlerden aldığı güçle,emin adımlarla devam etmektedir.

HEDEFİMİZ;

Frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator yetlili servis hizmetine başladığımız ilk günden itibaren,geride bıraktığımız 29 yıllık süre içerisinde, bugünden daha kaliteli satış ve servis hizmeti sunmak, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapmak ve teknolojiyi yakından takip etmeye devam etmektir.Ülkemizin zaman,zaman yaşadığı ekonomik sorunlara rağmen,koşulsuz müşteri mutluluğunu benimseyerek,belirlediği hizmet kalitesinden asla ödün vermeden satış ve servis hizmeti sunmaya devam etmektir.

HİZMETLERİMİZ;

Frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator buzdolabı,klima,çamaşır makinası,bulaşık makinası,çöp öğütücü tamiri,bakımı montajı.

Tecrübeli,dinamik ve konusunda uzman kadromuzla, Haftanın 6 Günü saat 8:00-20:30` arası hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri acil durumlar da 10.00-17.00 arası hizmetinizdeyiz.

Mobil telefonlardan 24 saat ulaşabilirsiniz.Frigidaire,white-westinghouse orijinal yedek parça ve yerinde onarım imkanı.

Servisimiz tarafından onarımı yapılan frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator marka cihazlar, 1 yıllık yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.Buzdolabı ve klima kompresör değişimlerinde 2 yıllık garanti uygulanmaktadır.

Başta ANADOLU yakası Ataşehir olmak üzere İSTANBUL’un her ilçe ve semtine servis hizmetimiz vardır.

İstanbul dışına frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator orjinal yedek parça gönderimi.