Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77
Ürün Açıklaması

Sayın müşterimiz;

Günümüzde Gelişen teknolojiye paralel,evlerimiz de ve işyerlerimiz de kullanmakta olduğumuz tüm araç ve gereçler stabil ve hassas enerji ihtiyacına gereksinim duyarlar.Elektrik kesilmeleri ve değişen voltaj dalgalanmaları nedeniyle evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız bir çok cihaz da arızalanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesine öncü olan Frigidaire ve white-westinghouse markaları üretimini yaptığı frigidaire ve white-westinghouse markalı  buzdolabına,cihazların elektrik kesilmesi ve voltaj dalgalanmalarından etkilinmesini önlemek için buzdolabı regülatörü üretmiştir.

Özellikle son yllarda akıllı bina diye tabir ettiğimiz çok katlı binalarda,elektrik kesintisi olduğu anlarda ve bu tip binalarda bulunan jenaratörler çok kısa sürede devreye girerek evimizde bulunan bir çok cihaza zarar vermektedir..Frigidaire yetkili servisi ve white-westinghouse yetkili servisi olarak yapmış olduğumuz araştırmalarda bu jenaratörlerin 5 sn. 8 sn,10 sn,12 sn,12 sn,15 sn,20 sn gibi aralıkla çok kısa sürede devreye girdiği tespit edilmiştir.Elektriğin bu kadar kısa sürede gelmesi özellikle buzdolabına zarar vermektedir.

Bu tür arızaların önüne geçmek için üretilen frigidaire ve white-westinghouse buzdolabı regülatörü içerisinde bulunan mikroişlemci sayesinde gelen voltajı düzenler ve 5 dakika sonra frigidaire,white-westinghouse buzdolabınızın tekrar güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Frigidaire yetkili servisi ve white-westinghouse yetkili servisi olarak frigidaire ve white-westinghouse marka buzdolabınızda regülatör kullanmanızı tavsiye ederiz.Buzdolabı regülatörü siparişi için servisimizi arayabilirsiniz.

 
 
Frigidaire,White-westinghouse Buzdolabı Regülatörü
  • Ürün Fiyatı : 850.00

Ürün Resimleri

  • Frigidaire,White-westinghouse Buzdolabı Regülatörü
  • Frigidaire,White-westinghouse Buzdolabı Regülatörü