Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@flashservis.com 0216 572 44 77
Ürün Açıklaması

Çöp öğütücü nedir,nerede ve nasıl kullanılır?

 

Bilindiği gibi Çöp Öğütücünün Anavatanı Abd`dir.Çöp öğütücü denildiği zaman  ilk akla gelen markalar,frigidaire,white westinghouse ve titan marka çöp öğütücülerdir.Frigidaire çöp öğütücü,white westinghouse çöp öğütücü,Terminator çöp öğütücü ve Titan marka çöp öğütücüler Abd halkının büyük bir kısmının ihtiyacını karşılamaktadır.Abd de bir çok eyalette çöp öğütücü olmayan evlere oturum izni verilmemektedir.

 

Frigidaire,white westinghouse ve Titan çöp Öğütücülerin görevi mutfakta  yemek öncesi ve yemek sonrası ortaya çıkan,sebze meyve et ve balık artıkları gibi evsel atıkları öğüterek toz şekline getirip,su ile beraber kanalizasyona göndermektir.Mutfakta çıkan sebze meyve et ve balık artıkları çöpün % 50 kısmını oluşturmaktadır. Çöp öğütücü kullanılan mutfaklarda bekleyen çöp olmadığı için sinek,böcek ve kötü bir koku asla olmaz.

Frigidaire çöp öğütücü,white-westinghouse çöp öğütücü,Terminator çöp öğütücü,Titan çöp öğütücü ve Elleci Çöp öğütücü siparişi vermek için servisimizi arayabilirsiniz.

Terminator Çöp Öğütücü
  • Ürün Fiyatı : 3550.00